Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| PRO-USER CoolX 50L - kompresorová autochladnička | |
| Cena bez DPH |
267,48 €
340,65 € |
| Cena s DPH |
329,00 €
419,00 € |
| Ušetríte | 27% / 90,00 € |
| Dostupnosť | Ihneď k odberu |
| Parametre | |
| Výrobca | Pro-USER |
| Hmotnosť | 17 kg |
| Napätie | 220 V/12V - 240 V/24V |
| Objem (litre) | 50 l |
| Výkon | 45 W |
| Poznámka | Záruka 3 roky |
| Rozmery | 63 x 40,4 x 53 cm |
| Teplotný rozdiel | -20°C / + 10°C - max.teplota okolia 52 °C |
| Priehradka | áno |
| Dual Zone | áno |
| Kolieska | áno |
| Osvetlenie | áno |
| USB | 2A |
| Displej | áno |
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.