Informácie o tazargroup.sk

 

Ak ste zavítali na túto podstránku, určite vás zaujíma kto sme a či sme seriózna spoločnosť. Sme slovenská firma a predaju nosičov a ťažných zariadení sa venujeme od roku 2006. Ročne obslúžime viac ako 20 tisíc zákazníkov, či už cez internet lebo priamo v našej predajni v Bratislave. Priamo pri predajni máme aj sklad s rozlohou vyše 500m2 a skladom neustále držíme tisíce kusov nosičov a ťažných zariadení.

 

Široká ponuka značiek

                V ponuke máme veľké množstvo značiek nosičov a ťažných zariadení. Dôvodov je niekoľko. V prvom rade je pre nás dôležité aby mal zákazník veľký výber z rôznych cenových hladín. Ďalším dôvodom je ponuka rôznych výrobcov. Každý z nich ponúka rôzne riešenia, my si však vyberáme vždy len tie najlepšie z nich. Preto máme toľko značiek v ponuke. Každý výrobca je jednoducho dobrý v niečom inom. Všetky nové produkty sami testujeme, lebo si chceme byť istí, že to čo ponúkame zákazníkovi je skutočne hodné svojej ceny a potom aj preto, že nás to jednoducho baví. V našom sklade vzoriek máme obrovské množstvo rôznych produktov od všemožných svetových aj miestnych výrobcov, v našej ponuke však skončí len zlomok z nich.

Priame kontrakty

Na väčšinu predávaného sortimentu máme priame kontrakty s výrobcami a tovar vozíme priamo z výrobných liniek. Máme tým zabezpečenú dostupnosť noviniek ako aj všetkých náhradných dielov potrebných pri servisných prácach. Nie sme len predajca alebo e-shop. To ani nechceme. Vieme že zákazník potrebuje viac ako len dobrú cenu, napriek tomu je pre nás dôležité aby naša cena bola skutočne konkurenčná. 

 

Ponúkané služby

Predaj typového autopríslušenstva sa nezaobíde bez poskytovania služieb. Začína to poradenstvom pri výbere vhodného nosiča, ťažného zariadenia, alebo iného produktu. S predajom ponúkame aj možnosť montáže. Montujeme ťažné zariadenia, strešné nosiče, strešné boxy aj nosiče bicyklov a lyží. Okrem montáží často riešime aj rôzne servisné práce ako opravy poškodených boxov, nosičov, či výmena elektroinštalácie ťažného zariadenia.

   Samozrejme v rámci možností ponúkame aj pozáručný servis. Je nám jasné že zákazník si nekupuje náš produkt na 2 roky s vedomím, že ak sa mu poškodí po dvoch rokoch musí si kúpiť nový. Preto ponúkame aj možnosti opráv produktov po záruke. Doba od kúpy nie je obmedzená. Jedinou podmienkou je dostupnosť náhradných dielov od výrobcu. 

 

Prečo my

V prvom rade sú to skúsenosti. Niektorí naši zamestnanci pracujú v obore vyše 15 rokov a sú v našej firme od jej založenia v roku 2006. Fluktuácia je u nás takmer nulová keďže sme malá rodinná firma. Za roky skúseností nám rukami prešlo veľké množstvo značiek nosičov a ťažných zariadení a môžeme si dovoliť tvrdiť, že máme skutočne dobrý prehľad a je len veľmi málo výrobcov s ktorými sme ešte nespolupracovali. Za tie roky sme si skúšaním rôznych značiek vybrali tie s ktorými sa najlepšie spolupracuje a nie sú s nimi žiadne problémy. Neznamená to len stabilné a včasné dodávky tovaru, ale aj kvalitu produktov, schopnosť výrobcu rýchlo reagovať na nové modely automobilov a v neposlednom rade pomoc pri riešení prípadných reklamácií k spokojnosti nášho zákazníka. Produkty ktoré predávame sú teda najlepšou voľbou z pohľadu pomeru kvality a ceny ktoré sú dnes na trhu dostupné.

              Aj tak sa neustále snažíme hľadať nových výrobcov alebo komunikujeme so staršími výrobcami. Často sa stáva že výrobca zmení stratégiu a jeho produkty sú odrazu dostupnejšie alebo kvalitnejšie. To všetko robíme preto, aby sme si boli istý, že prinášame svojim zákazníkom to najlepšie čo môžeme za rozumnú cenu.