Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Nosič bicykla na strešný nosič, upevnenie bicykla o rám.
Upevnenie pomocou U-profilov na klasické tyče do šírky 53mm, na široké alebo hliníkove tyče s T-drážkou sa upevňuje pomocou T-adaptéru ( je súčasťou nosiča)
| Materiál | hliník, oceľ |
| Počet bicyklov | 1 bicykel |
| Nosnosť | 18 kg |
| Zamykanie | áno - bicykel |
| Max. šírka tyčí nosiča: | 53 mm |
| Vhodný pre E-Bike | nie |
| T-adaptér v balení | áno |
| Max. šírka rámu bicykla | guľaté: max. 22x80mm / oválne max.80x100mm |
| Montáž do T-drážky | áno |
| Výrobca | Amos |
| Spôsob uchytenia | U-profil / T-adaptér (v balení) |
| Max.povolená rýchlosť | 120 km/h |
| Podnadpis | hliníkovo/oceľová konštrukcia, nosnosť 18kg |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.