Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Strešný box Menabo Mania 580 Duo Crab | |
| Cena bez DPH | 348,78 € |
| Cena s DPH | 429,00 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Ihneď k odberu |
| Parametre | |
| Výrobca | MENABO |
| Vonkajšia dĺžka | 225 cm |
| Vonkajšia šírka | 89 cm |
| Vonkajšia výška | 36 cm |
| Vnútorný rozmer | 217 x 33,8 x 81 cm |
| Hmotnosť | 20 kg |
| Otváranie | obojstranné |
| Spôsob uchytenia | rýchloupínací systém |
| Podnadpis | Max. dĺžka lyží ~ 210 cm, Vonkajší rozmer 225x89x36, Obojstranné otváranie |
| Max. dĺžka lyží | 210 cm |
| Maximálne zaťaženie | 75 kg |
| Uzamykanie | áno |
| Max. povolená rýchlosť | 130 km/h |
| Objem (litre) | 580 l |
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.