Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Strešný box MENABO MANIA 460 WHITE TUV/ City Crash tested | |
| Cena bez DPH |
218,70 €
243,09 € |
| Cena s DPH |
269,00 €
299,00 € |
| Ušetríte | 11% / 30,00 € |
| Dostupnosť | Do 14 dní |
| Parametre | |
| Výrobca | MENABO |
| Vonkajšia dĺžka | 195 cm |
| Vonkajšia šírka | 79 cm |
| Vonkajšia výška | 36 cm |
| Vnútorný rozmer | 190 x 33,8 x 71 cm |
| Spôsob uchytenia | U profil / T adaptér |
| Hmotnosť | 17 kg |
| Objem (litre) | 460 l |
| Podnadpis | max.dĺžka lyží 175 cm, 195x79x36 cm / jednostranné otváranie |
| Max. dĺžka lyží | 175 cm |
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.