Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Pred každou jazdou sa uistite, že Váš box je správne zatvorený a uzamknutý. Po uzamknutí skontrolujte každý uzamykací bod boxu.

• Vyrobené z prvotriedneho materiálu
• Jednoduché použitie a montáž
• Veľkolepý dizajn, európska kvalita
• Vyborný pomer cena výkon
• TÜV / City Crash test

Ideálny box na každú príležitosť. S objemom 460 l a s maximálnym zaťažením 75 kg.

Poľahky pojme veľkú batožinu, lyže do 180 cm, lyžiarky, prilby či dokonca kočík.


alebo štandardným 20 mm T-adaptérom.
| Výrobca | MENABO |
| Vonkajšia dĺžka | 195 cm |
| Vonkajšia šírka | 79 cm |
| Vonkajšia výška | 36 cm |
| Vnútorný rozmer | 190 x 33,8 x 71 cm |
| Spôsob uchytenia | U profil / T adaptér |
| Hmotnosť | 17 kg |
| Objem (litre) | 460 l |
| Podnadpis | max.dĺžka lyží 175 cm, 195x79x36 cm / jednostranné otváranie |
| Max. dĺžka lyží | 175 cm |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Sada 4 cestovných tašiek Kjust do strešného boxu Menabo Mania 460
Kód: BB01FR|BB02BS|BB02BS|BB01BS
Výrobca: KJUST
203,98 €
Ihneď k odberu
Cestovná taška Kjust do strešného boxu - 66L - BB01FR
Kód: BB01FR
Výrobca: KJUST
56,38 €
Ihneď k odberu
Cestovná taška Kjust do strešného boxu - 80L - BB02BS
Kód: BB02BS
Výrobca: KJUST
52,28 €
Ihneď k odberu
Cestovná taška Kjust do strešného boxu - 90L - BB01BS
Kód: BB01BS
Výrobca: KJUST
52,28 €
Ihneď k odberu
U- Profil MENABO 80 mm pre strešný box MANIA/MARATHON
Kód: M0000650
Výrobca: Menabo
12,20 €
Ihneď k odberu