Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Strešný box Northline Yetti - biely lesklý | |
| Cena bez DPH | 218,70 € |
| Cena s DPH | 269,00 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Do 14 dní |
| Parametre | |
| Maximálne zaťaženie | 50 kg |
| Uzamykanie | 2 bodové (oceľové posuvné hriadele) |
| Materiál | 5mm ABS + PMMA (UV protector) |
| Hmotnosť | 11 kg |
| T-adaptér v balení | nie |
| Montáž do T-drážky | áno |
| Max. šírka tyčí | 82 mm |
| Max. povolená rýchlosť | 130 km/h |
| Typ upevnenia o nosič | U - profil/ T - adaptér |
| Vonkajšia šírka | 72 cm |
| Vonkajšia dĺžka | 131 cm |
| Vonkajšia výška | 36 cm |
| Objem (litre) | 300 l |
| Otváranie | jednostranné |
| Výrobca | Northline |
| Podnadpis | 131x72x36 cm, jednostranné otváranie |
| Poznámka | Crash Test, záruka 5 rokov |