Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Pred každou jazdou sa uistite, že Váš box je správne zatvorený a uzamknutý. Po uzamknutí skontrolujte každý uzamykací bod boxu.
• Vyrobené z prvotriedneho materiálu
• Jednoduché použitie a montáž
• Veľkolepý dizajn, európska kvalita
• Vyborný pomer cena výkon
• Schválenie GS-TÜV

Mimoriadne praktický, kompaktný, vhodný pre všetky vozidlá.

Je mimoriadne tichý a stabilný aj pri vysokých rýchlostiach.

Vďaka dĺžke 190 cm do neho pohodlne umiestnite lyže až do dĺžky 180 cm, a ešte Vám zostane dosť priestoru aj an ďalšiu výbavu.
Na upevnenie boxu na strechu auta je v balení T - adaptér na uchytenie do T-drážky a taktiež U - profil.

| Maximálne zaťaženie | 75 kg |
| Uzamykanie | 6 bodový - oceľové hriadele |
| Materiál | 5mm ABS + PMMA (UV protector) |
| Hmotnosť | 15 kg |
| T-adaptér v balení | áno |
| Montáž do T-drážky | áno |
| Max. šírka tyčí | 82 mm |
| Počet lyží / snowboardy | 5 - / - 4 |
| Max. povolená rýchlosť | 130 km/h |
| Typ upevnenia o nosič | TEF Torque Easy Fix |
| Vonkajšia šírka | 67 cm |
| Vonkajšia dĺžka | 190 cm |
| Vonkajšia výška | 36 cm |
| Objem (litre) | 310 l |
| Otváranie | obojstranné |
| Max. dĺžka lyží | 180 cm |
| Výrobca | Northline |
| Podnadpis | 190x67x36 cm, obojstranné otváranie |
| Poznámka | Crash Test, záruka 5 rokov |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.