Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Strešný box Nordrive 430 Shiny White | |
| Cena bez DPH | 243,09 € |
| Cena s DPH | 299,00 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Ihneď k odberu |
| Parametre | |
| Výrobca | Nordrive |
| Rozmery | 190 x 78 x 36 cm |
| Vnútorný rozmer | 180 x 70 x 32 cm |
| Hmotnosť | 14 kg |
| Poznámka | záruka 3 roky |
| Materiál | ABS+PMMA |
| Objem (litre) | 430 l |
| Typ upevnenia o nosič | U-profil |
| Podnadpis | 190 x 78 x 36 cm, jednostranné otváranie |
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.