Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Ponúkame službu zapožičania strešného boxu za výhodnú cenu 8 € na deň.
V košíku si v kolónke Počet kusov = počet dní zvoľte počet dní. Do poznámky napíšte dátum, v ktorom si chcete box požičať. V prípade že box máme v tomto termíne voľný, objednávku Vám potvrdíme.
Pri prenájme vyžadujeme pri prevzatí vratnú zálohu vo výške 100 €, ktorá vám bude vrátená v deň odovzdania prenajatého boxu.
Uvedenú službu ponúkame na adrese Stará Vajnorská 37 v čase od 8.30 do 16.00.
Pred každou jazdou sa uistite, že Váš box je správne zatvorený a uzamknutý. Po uzamknutí skontrolujte každý uzamykací bod boxu.

• Vyrobené z prvotriedneho materiálu
• Jednoduché použitie a montáž
• Veľkolepý dizajn, európska kvalita
• Vyborný pomer cena výkon
• City Crash test

Ideálny box na každú príležitosť. S objemom 460 l a s maximálnym zaťažením 50 kg.


Poľahky pojme veľkú batožinu, lyže do 180 cm, lyžiarky, prilby či dokonca kočík.


Box sa na strešný nosič so šírkou do 60 mm upevňuje U-profilom,

na širšie nosiče T-skrutkami, ktoré sú súčasťou balenia a sú kompatibilné aj s Thule.
| Výrobca | MENABO |
| Typ upevnenia o nosič | U - profil / T - adaptér |
| Materiál | ABS plast |
| Max. šírka tyčí | 60 x 35 mm |
| Vonkajšia dĺžka | 193 cm |
| Vonkajšia šírka | 78 cm |
| Vonkajšia výška | 36 cm |
| Objem (litre) | 460 l |
| Max. dĺžka lyží | 180 cm |
| Uzamykanie | áno, centrálne |
| Maximálne zaťaženie | 50 kg |
| Podnadpis | 193x78x36 cm, jednostranné otváranie |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.