Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Strešný box G3 Spark 520 White | |
| Cena bez DPH |
259,35 €
324,39 € |
| Cena s DPH |
319,00 €
399,00 € |
| Ušetríte | 25% / 80,00 € |
| Dostupnosť | Ihneď k odberu |
| Parametre | |
| Výrobca | G3 |
| Vonkajšia dĺžka | 177,6 cm |
| Vonkajšia šírka | 93,8 cm |
| Vonkajšia výška | 37,9 cm |
| Objem (litre) | 420 l |
| Maximálne zaťaženie | 75 kg |
| Otváranie | obojstranné |
| Podnadpis | 177,6x93,8x37,9 cm / obojstranné otváranie |
| Spôsob uchytenia | rýchloupínací systém |
| Vnútorný rozmer | 168,6 x 83,8 x 36,9 cm |
| Poznámka | záruka 5 rokov |
| Uzamykanie | áno / centrálne |
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.