Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Strešný box Northline EVOspace HX čierny matný | |
| Cena bez DPH | 316,26 € |
| Cena s DPH | 389,00 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Do 14 dní |
| Parametre | |
| Maximálne zaťaženie | 75 kg |
| Uzamykanie | 6 bodový - oceľové hriadele |
| Materiál | 5mm ABS + PMMA (UV protector) |
| Hmotnosť | 15 kg |
| T-adaptér v balení | áno |
| Montáž do T-drážky | áno |
| Max. šírka tyčí | 82 mm |
| Počet lyží / snowboardy | 5 - / - 4 |
| Max. povolená rýchlosť | 130 km/h |
| Typ upevnenia o nosič | TEF Torque Easy Fix |
| Vonkajšia šírka | 67 cm |
| Vonkajšia dĺžka | 190 cm |
| Vonkajšia výška | 36 cm |
| Objem (litre) | 310 l |
| Otváranie | obojstranné |
| Max. dĺžka lyží | 180 cm |
| Výrobca | Northline |
| Podnadpis | 190x67x36 cm, obojstranné otváranie |
| Poznámka | Crash Test, záruka 5 rokov |