Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Brunner Pure 4 stan pre 4 osoby | |
| Cena bez DPH |
690,00 €
1 315,83 € |
| Cena s DPH |
848,70 €
1 618,48 € |
| Ušetríte | 91% / 769,78 € |
| Dostupnosť | Ihneď k odberu |
| Parametre | |
| Výrobca | BRUNNER |
| Rozmery | 610x300x210 cm |
| Hmotnosť | 37,6 kg |
| Počet osôb | 4 |
| Materiál | Polycotton |
| Rozmer v zloženom stave | 85x44 cm |
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.