Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Požičovňa - Strešný box Menabo Marathon 460 dark | |
| Cena bez DPH | 6,67 € |
| Cena s DPH | 8,20 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Potvrdenie telefonicky |
| Parametre | |
| Výrobca | MENABO |
| Typ upevnenia o nosič | U - profil / T - adaptér |
| Materiál | ABS plast |
| Max. šírka tyčí | 60 x 35 mm |
| Vonkajšia dĺžka | 193 cm |
| Vonkajšia šírka | 78 cm |
| Vonkajšia výška | 36 cm |
| Objem (litre) | 460 l |
| Max. dĺžka lyží | 180 cm |
| Uzamykanie | áno, centrálne |
| Maximálne zaťaženie | 50 kg |
| Podnadpis | 193x78x36 cm, jednostranné otváranie |
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.