Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Junior Strešný box STRIKE 440 Black Glossy | |
| Cena bez DPH | 6,67 € |
| Cena s DPH | 8,20 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Potvrdenie telefonicky |
| Parametre | |
| Výrobca | Junior |
| Kategória | Strešné boxy |
| Uzamykanie | áno, centrálne |
| Typ upevnenia o nosič | Rýchloupínací systém |
| Počet lyží / snowboardy | 5-/-3 |
| Objem (litre) | 440 l |
| Hmotnosť | 19 kg |
| Vonkajšia šírka | 84 cm |
| Max. dĺžka lyží | 180 cm |
| Podnadpis | 199x84x35 cm, obojstranné otváranie, rýchloupínanie |
| Max. šírka tyčí | max. 83 mm |
| Vonkajšia výška | 35 cm |
| T-adaptér v balení | nie, voliteľné príslušenstvo (J7715) |
| Materiál | ABS plast |
| Otváranie | obojstranné |
| Vonkajšia dĺžka | 199 cm |
| Maximálne zaťaženie | 75 kg |