Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Pred každou jazdou sa uistite, že Váš box je správne zatvorený a uzamknutý. Po uzamknutí skontrolujte každý uzamykací bod boxu.

• Vyrobené z prvotriedneho materiálu
• Jednoduché použitie a montáž
• Veľkolepý dizajn, európska kvalita
• Vyborný pomer cena výkon
• City Crash test

Ideálny box na každú príležitosť. S objemom 460 l a s maximálnym zaťažením 50 kg.


Poľahky pojme veľkú batožinu, lyže do 180 cm, lyžiarky, prilby či dokonca kočík.


Box sa na strešný nosič so šírkou do 60 mm upevňuje U-profilom,

na širšie nosiče T-skrutkami, ktoré sú súčasťou balenia a sú kompatibilné aj s Thule.
| Výrobca | MENABO |
| Typ upevnenia o nosič | U - profil / T - adaptér |
| Materiál | ABS plast |
| Max. šírka tyčí | 60 x 35 mm |
| Vonkajšia dĺžka | 193 cm |
| Vonkajšia šírka | 78 cm |
| Vonkajšia výška | 36 cm |
| Objem (litre) | 460 l |
| Max. dĺžka lyží | 180 cm |
| Uzamykanie | áno, centrálne |
| Maximálne zaťaženie | 50 kg |
| Podnadpis | max.dĺžka lyží 175 cm, 193x78x36 cm, jednostranné otváranie |
| Max. dĺžka lyží | 175 cm |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Sada 4 cestovných tašiek Kjust do strešného boxu Menabo Marathon 460
Kód: BB02FR|BB02BS|BB02BS|BB01BS
Výrobca: KJUST
202,95 €
Ihneď k odberu
Cestovná taška Kjust do strešného boxu - 47L - BB02FR
Kód: BB02FR
Výrobca: KJUST
55,35 €
Ihneď k odberu
Cestovná taška Kjust do strešného boxu - 80L - BB02BS
Kód: BB02BS
Výrobca: KJUST
52,28 €
Ihneď k odberu
Cestovná taška Kjust do strešného boxu - 90L - BB01BS
Kód: BB01BS
Výrobca: KJUST
52,28 €
Ihneď k odberu
U- Profil MENABO 80 mm pre strešný box MANIA/MARATHON
Kód: M0000650
Výrobca: Menabo
12,20 €
Ihneď k odberu