Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11


• Elegantne jednoduchý a spoľahlivý
• Jednoduché použitie a montáž
• Sklopný, skladateľný
• Vhodný aj na E-BIKE
• Schválenie GS-TÜV

Na nosič Spinder SL3 upevníte bicykle, elektorbicykle až do rázvoru 140 cm a s max. šírkou kolies 80 mm.




Rozmery (v zloženom stave): 81,5 x 86,5 x 26,5

| Výrobca | Spinder |
| Maximálne zaťaženie | 60 kg |
| Sklopná funkcia | nie |
| Max. rázvor kolies | 140 cm |
| Vhodný pre E-Bike | áno |
| Poznámka | max. šírka kolies 80 mm |
| Poznámka | vzdialenosť medzi nájazdovými lištami 23 cm |
| Hmotnosť | 21 kg |
| Rozšírenie na ďalší bicykel | áno + 1 |
| Podnadpis | LED svetlá, skladací, vyťahovací, rozšíriteľný |
| Rozmer v zloženom stave | 81,5 x 86,5 x 26,5 |
| Rozmery | 79,5 x 140,5 x 75 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Spinder XB1 Prídavný nosič +1 bicykel pre SC2 a SL3
Kód: TKS40001
Výrobca: Spinder
139,00 €
Ihneď k odberu
Držiak na stenu WM1 pre nosič bicyklov na guľu
Kód: TKS40006
Výrobca: Spinder
40,95 €
Ihneď k odberu