Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Túto autochaldničku môžete mať ako darček za 1 cent ku nosičom bicyklov Spinder SC2 a SL3, alebo boxu Spinder BX1.
Stačí si ju zakliknúť v košíku.

• Napájacie napätie 12V,24 V a 230 V
• Objem 40 L
• Rozsah chladenia od -20 do 10 °C
• Hlučnosť 45dB
• Rukoväť,displej, USB port

Môže byť napájaný z 12 alebo 24 V zástrčky automobilov alebo z 230 V zásuvky.

Silný kompresor zaisťuje, že chladiaci box sa dokáže ochladiť až na -20°C pri teplote okolia maximálne 52°C za predpokladu, že je pripojený k elektrickej sieti


| Výrobca | Pro-USER |
| Hmotnosť | 14 kg |
| Napätie | 220 V/12V - 240 V/24V |
| Objem (litre) | 40 l |
| Výkon | 55 W |
| Poznámka | hlučnosť < 45 dB |
| Rozmery | 63x36,4x47 cm |
| Teplotný rozdiel | -20°C / + 10°C - max.teplota okolia 52 °C |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Centrálny sklad | TK20403 | 23 |