Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Brunner Blitz 3 Automatic stan pre 3 osoby | |
| Cena bez DPH |
69,00 €
132,50 € |
| Cena s DPH |
84,87 €
162,98 € |
| Ušetríte | 92% / 78,11 € |
| Dostupnosť | Ihneď k odberu |
| Parametre | |
| Materiál | 100% Polyester |
| Výrobca | BRUNNER |
| Počet osôb | 3 |
| Rozmery | 310x220x120 cm |
| Hmotnosť | 3,8 kg |
| Rozmer v zloženom stave | 76x16 cm |
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.