Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Strešný box G3 Spark 480 Rapid Black | |
| Cena bez DPH |
161,79 €
234,96 € |
| Cena s DPH |
199,00 €
289,00 € |
| Ušetríte | 45% / 90,00 € |
| Dostupnosť | Do 14 dní |
| Parametre | |
| Výrobca | G3 |
| Vnútorný rozmer | 186 x 63,8 x 35 cm |
| Vonkajšia dĺžka | 195 cm |
| Vonkajšia šírka | 73,8 cm |
| Vonkajšia výška | 36 cm |
| Spôsob uchytenia | rýchloupínací systém |
| Objem (litre) | 390 l |
| Maximálne zaťaženie | 75 kg |
| Podnadpis | maximálna dĺžka lyží 185 cm, 195x73,8x36 cm / obojstranné otváranie |
| Max. dĺžka lyží | 185 cm |
| Otváranie | obojstranné |
| Hmotnosť | 13 kg |
| Poznámka | záruka 5 rokov |
| Uzamykanie | áno / centrálne |
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.