Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Strešný box G3 Reef 270 Black | |
| Cena bez DPH |
121,14 €
153,66 € |
| Cena s DPH |
149,00 €
189,00 € |
| Ušetríte | 27% / 40,00 € |
| Dostupnosť | Ihneď k odberu |
| Parametre | |
| Výrobca | G3 |
| Vonkajšia dĺžka | 118 cm |
| Vonkajšia šírka | 76 cm |
| Vonkajšia výška | 39 cm |
| Objem (litre) | 220 l |
| Spôsob uchytenia | rýchloupínací systém |
| Otváranie | jednostranné |
| Maximálne zaťaženie | 50 kg |
| Podnadpis | 118x76x39 cm / jednostranné otváranie |
| Vnútorný rozmer | 109 x 70 x 38 cm |
| Hmotnosť | 6,5 kg |
| Poznámka | záruka 5 rokov |
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.