Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Strešný kôš MENABO YELLOWSTONE XL BLACK | |
| Cena bez DPH | 449,17 € |
| Cena s DPH | 552,48 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Ihneď k odberu |
| Parametre | |
| Výrobca | Menabo |
| Vonkajšia dĺžka | 187 cm |
| Vonkajšia šírka | 119 cm |
| Vnútorný rozmer | 163 x 110 cm |
| Uzamykanie | áno |
| Hmotnosť | 17 kg |
| Maximálne zaťaženie | 75 kg |
| Spôsob uchytenia | T - adaptér / U - profil |
| Podnadpis | 187 x 119 cm |
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.