Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

YELLOWSTONE je mimoriadne priestranný a praktický strešný kôš vyrobený z čierneho eloxovaného hliníka a spojovacích častí z ocele. Jeho atraktívny dizajn bol navrhnutý tak, aby minimalizoval hluk a aby sa doň zmestilo niekoľko kufrov rôznych veľkostí. Je tiež ideálny na prenášanie objemných predmetov.
| Výrobca | Menabo |
| Vonkajšia dĺžka | 187 cm |
| Vonkajšia šírka | 119 cm |
| Vnútorný rozmer | 163 x 110 cm |
| Uzamykanie | áno |
| Hmotnosť | 17 kg |
| Maximálne zaťaženie | 75 kg |
| Spôsob uchytenia | T - adaptér / U - profil |
| Podnadpis | 187 x 119 cm |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| M0001300 | Ihneď k odberu | 552,48 € s DPH |
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.