Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Brunner Devil 450 plynový varič | |
| Cena bez DPH |
39,00 €
69,08 € |
| Cena s DPH |
47,97 €
84,97 € |
| Ušetríte | 77% / 37,00 € |
| Dostupnosť | Do 14 dní |
| Parametre | |
| Výrobca | BRUNNER |
| Rozmery | 35,5x22,6x23 cm |
| Hmotnosť | 1,85 kg |
| Rozmer v zloženom stave | 30,5x22,6x23 cm |
| Výkon | 2,4 kW |
| Podnadpis | vystavené na predajni |
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.