Thule Allax XXL Compact - prepravná klietka pre psov

Thule | Prepravné klietky | Kód: 770007
Dostupnosť
4-5 dni
799,95 €
666,63 € bez DPH

Prepravná klietka pre psov Thule Allax XXL Compact

Prepravná klietka pre psov Thule Allax je navrhnutá s cieľom chrániť nielen vašich štvornohých priateľov, ale aj vás. Bezpečnosť je na prvom mieste, preto bola táto klietka testovaná v Thule Test Centre a certifikovaná organizáciou TÜV SÜD (certifikát Z1 013709 0039) podľa metód crash testov ECE R17 a ECE R129. Filozofia Thule je robiť všetko pre to, aby ste vy aj váš štvornohý miláčik boli v bezpečí.

Klietka pre psov Thule Allax je dostupná v desiatich rôznych veľkostiach, všetky s oblými hranami, čo zaručuje dokonalé prispôsobenie sa vášmu autu aj psovi. Klietku je možné hĺbkovo nastaviť pre optimálne umiestnenie v kufri, pričom napínacie pásy zabezpečia pevné upevnenie počas jazdy. Vďaka svojmu premyslenému dizajnu a kvalitnej konštrukcii nevydáva žiadne rušivé zvuky ani klepania.

Pre aktívny život s vaším psom ponúka Thule Allax pokročilú ochranu a komfort pri krátkych aj dlhých cestách. So svojimi vynikajúcimi bezpečnostnými prvkami, ľahkou obsluhou a pohodlím je Thule Allax spoľahlivou voľbou pre bezpečné cestovanie s vaším psom. Klietka je testovaná na nárazy spredu aj zozadu, vrátane simulovaných prevrátení, čo zaručuje jej spoľahlivosť.

Inovatívna deformačná zóna poskytuje vynikajúcu ochranu psov pri zadných kolíziách. Klietka je dostupná v desiatich veľkostiach a s nastaviteľnou hĺbkou, aby dokonale sadla vášmu autu aj psovi. Mäkké, plynové tlmenie dverí zabezpečuje jemné otváranie a zatváranie, čo zlepšuje každodennú interakciu. Zabudovaný zámok zvyšuje bezpečnosť klietky.

Okno a otvory v klietke umožňujú jednoduchú kontrolu psa kedykoľvek. Klietka je vybavená únikovým poklopom, ktorý umožňuje jej otvorenie z miesta spolujazdca. Klietku Thule Allax je možné dodatočne vybaviť radom praktických doplnkov, ktoré ešte viac uľahčujú každodenný život s vaším psom.


Parametre

Výrobca Thule
Nosnosť 55 kg
Hmotnosť 27,3 kg
Rozmery 95-103 x 75 x 78 cm
Podnadpis Rozmery: 95-103 x 75 x 78 cm

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty