Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Galia Ťažné zariadenie V0716 typ C pre VOLKSWAGEN Passat - sedan , r 2005-2014 | |
| Cena bez DPH | 175,00 € |
| Cena s DPH | 215,25 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | 1-3 dni |
| Parametre | |
| Výrez nárazníku | Viditeľný výrez v nárazníku |
| Výrobca | Galia |
| Kategória | Ťažné zariadenie |
| Čap prekrýva ŠPZ | nie |
| Model auta | Passat |
| Číslo homologizácie | 55R-01 0082 01 |
| D hodnota | 11,26 kN |
| Hmotnosť | 16,17 kg |
| Výrez v nárazníku | Viditeľný výrez v nárazníku |
| Značka auta | VW |
| Systém čapu | Odnímateľný horizontálny bajonetový systém - Galia typ C |
| Podnadpis 2 | Rok výroby 2005 - 2014 |
| Zvislé zaťaženie | 90 kg |
| Podnadpis | sedan, 2WD aj 4WD, aj CNG- Pri montáži je potrebné demontovať nárazník.- Použitie ťažného zariadenia si vyžaduje rezať do nárazníka. |
| Poznámka | sedan, 2WD aj 4WD, aj CNG- Pri montáži je potrebné demontovať nárazník.- Použitie ťažného zariadenia si vyžaduje rezať do nárazníka. |
| Maximálne zaťaženie | 2200 kg |
| Ročník auta | 2005 - 2014 |
| Rok | 2014 |