Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Galia Ťažné zariadenie V0646 typ C pre VOLKSWAGEN Multivan - T5, T6 , r 2003-2021 | |
| Cena bez DPH | 175,00 € |
| Cena s DPH | 215,25 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | 1-3 dni |
| Parametre | |
| Výrez nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Výrobca | Galia |
| Kategória | Ťažné zariadenie |
| Čap prekrýva ŠPZ | nie |
| Model auta | Multivan |
| Číslo homologizácie | 01 0269 |
| D hodnota | 14,65 kN |
| Hmotnosť | 15,97 kg |
| Výrez v nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Značka auta | VW |
| Systém čapu | Odnímateľný horizontálny bajonetový systém - Galia typ C |
| Podnadpis 2 | Rok výroby 2003 - 2021 |
| Zvislé zaťaženie | 120 kg |
| Podnadpis | -od 6/2005 - Elektroinštalácia CAN! T5, T6 - aj 4WD - aj modely s parkovacími senzormi, aj V6.1- Pri montáži je potrebné demontovať nárazník. |
| Poznámka | -od 6/2005 - Elektroinštalácia CAN! T5, T6 - aj 4WD - aj modely s parkovacími senzormi, aj V6.1- Pri montáži je potrebné demontovať nárazník. |
| Maximálne zaťaženie | 2800 kg |
| Ročník auta | 2003 - 2021 |
| Rok | 2021 |