Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Galia Ťažné zariadenie M1186 typ C pre VOLKSWAGEN Crafter - dodávka , r 2006-2016 | |
| Cena bez DPH | 215,00 € |
| Cena s DPH | 264,45 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Ihneď k odberu |
| Parametre | |
| Výrez nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Výrobca | Galia |
| Kategória | Ťažné zariadenie |
| Čap prekrýva ŠPZ | nie |
| Model auta | Crafter |
| Číslo homologizácie | 55R-01 0465 00 |
| D hodnota | 20,20 kN |
| Hmotnosť | 20,67 kg |
| Výrez v nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Značka auta | VW |
| Systém čapu | Odnímateľný horizontálny bajonetový systém - Galia typ C |
| Podnadpis 2 | Rok výroby 2006 - 2016 |
| Zvislé zaťaženie | 150 kg |
| Podnadpis | všetky dĺžky, nie modely so schodíkom na zadnom nárazníku, nie modely s pohonom prednej nápravy FWD a 4WD! -svetlosť medzi pozdĺžnymi nosníkmi - 854mm! |
| Poznámka | všetky dĺžky, nie modely so schodíkom na zadnom nárazníku, nie modely s pohonom prednej nápravy FWD a 4WD! -svetlosť medzi pozdĺžnymi nosníkmi - 854mm! |
| Maximálne zaťaženie | 3500 kg |
| Ročník auta | 2006 - 2016 |
| Rok | 2016 |