Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Galia Ťažné zariadenie T0815 typ V pre TOYOTA Land Cruiser - SUV , od r 2023 | |
| Cena bez DPH | 330,00 € |
| Cena s DPH | 405,90 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | 1-3 dni |
| Parametre | |
| Výrez nárazníku | Neviditeľný výrez v nárazníku |
| Výrobca | Galia |
| Kategória | Ťažné zariadenie |
| Model auta | Landcruiser |
| Číslo homologizácie | 55R-01 0671 00 |
| D hodnota | 16,55 kN |
| Hmotnosť | 10,5 kg |
| Výrez v nárazníku | Neviditeľný výrez v nárazníku |
| Značka auta | Toyota |
| Systém čapu | Odnímateľný vertikálny bajonetový systém - Galia typ V |
| Podnadpis 2 | Rok výroby 2023 - teraz |
| Zvislé zaťaženie | 120 kg |
| Podnadpis | J25..- Pri montáži je potrebné demontovať nárazník.- Použitie ťažného zariadenia si vyžaduje rezať do nárazníka. |
| Poznámka | J25..- Pri montáži je potrebné demontovať nárazník.- Použitie ťažného zariadenia si vyžaduje rezať do nárazníka. |
| Maximálne zaťaženie | 3500 kg |
| Ročník auta | 2023 - teraz |
| Rok | 2026 |