Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Galia Ťažné zariadenie V0816 typ A pre ŠKODA Superb - sedan , 2024.03- | |
| Cena bez DPH | 120,00 € |
| Cena s DPH | 147,60 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | 1-3 dni |
| Parametre | |
| Výrez nárazníku | Neviditeľný výrez v nárazníku |
| Výrobca | Galia |
| Kategória | Ťažné zariadenie |
| Model auta | Superb |
| Číslo homologizácie | 55R-01 0221 02 |
| D hodnota | 11,26 kN |
| Hmotnosť | 14,32 kg |
| Výrez v nárazníku | Neviditeľný výrez v nárazníku |
| Značka auta | Škoda |
| Systém čapu | Pevne skrutkové prevedenie - Galia typ A |
| Podnadpis 2 | Rok výroby 2024 - teraz |
| Zvislé zaťaženie | 100 kg |
| Podnadpis | Zatiaľ neoverené 4. generácia (B9 - typ 3Y), sedan 2WD, 4WD- Pri montáži je potrebné demontovať nárazník.- Použitie ťažného zariadenia si vyžaduje rezať do nárazníka. |
| Poznámka | Zatiaľ neoverené 4. generácia (B9 - typ 3Y), sedan 2WD, 4WD- Pri montáži je potrebné demontovať nárazník.- Použitie ťažného zariadenia si vyžaduje rezať do nárazníka. |
| Maximálne zaťaženie | 2200 kg |
| Ročník auta | 2024 - teraz |
| Rok | 2026 |