Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Galia Ťažné zariadenie S1095 typ A pre SSANG -YONG Rexton - SUV , r 2002-2017 | |
| Cena bez DPH | 145,00 € |
| Cena s DPH | 178,35 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | 1-3 dni |
| Parametre | |
| Výrez nárazníku | Neviditeľný výrez v nárazníku |
| Výrobca | Galia |
| Kategória | Ťažné zariadenie |
| Čap prekrýva ŠPZ | nie |
| Model auta | Rexton |
| Číslo homologizácie | 55R-01 0177 00 |
| D hodnota | 15,26 kN |
| Hmotnosť | 18,47 kg |
| Výrez v nárazníku | Neviditeľný výrez v nárazníku |
| Značka auta | SsangYong |
| Systém čapu | Pevne skrutkové prevedenie - Galia typ A |
| Podnadpis 2 | Rok výroby 2002 - 2017 |
| Zvislé zaťaženie | 140 kg |
| Podnadpis | (model 02-06 neoverený)- Pri montáži je potrebné demontovať nárazník.- Použitie ťažného zariadenia si vyžaduje rezať do nárazníka. |
| Poznámka | (model 02-06 neoverený)- Pri montáži je potrebné demontovať nárazník.- Použitie ťažného zariadenia si vyžaduje rezať do nárazníka. |
| Maximálne zaťaženie | 3500 kg |
| Ročník auta | 2002 - 2017 |
| Rok | 2017 |