Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Galia Ťažné zariadenie R0465 typ C pre RENAULT Scenic RX4 - MPV , r 2000-2003 | |
| Cena bez DPH | 230,00 € |
| Cena s DPH | 282,90 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | 1-3 dni |
| Parametre | |
| Výrez nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Výrobca | Galia |
| Kategória | Ťažné zariadenie |
| Čap prekrýva ŠPZ | áno |
| Model auta | Scenic |
| Číslo homologizácie | K-00669-00 |
| D hodnota | 8,06 kN |
| Hmotnosť | 18,85 kg |
| Výrez v nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Značka auta | Renault |
| Systém čapu | Odnímateľný horizontálny bajonetový systém - Galia typ C |
| Podnadpis 2 | Rok výroby 2000 - 2003 |
| Zvislé zaťaženie | 65 kg |
| Podnadpis | - Bez prívesu nesmie guľa prekrývať EČV. |
| Poznámka | - Bez prívesu nesmie guľa prekrývať EČV. |
| Maximálne zaťaženie | 1350 kg |
| Ročník auta | 2000 - 2003 |
| Rok | 2003 |