Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Galia Ťažné zariadenie C0529 typ V pre PEUGEOT Rifter Long - MPV , od r 2018 | |
| Cena bez DPH | 310,00 € |
| Cena s DPH | 381,30 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | 1-3 dni |
| Parametre | |
| Výrez nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Výrobca | Galia |
| Kategória | Ťažné zariadenie |
| Čap prekrýva ŠPZ | nie |
| Model auta | Rifter |
| Číslo homologizácie | 55R-01 0453 04 |
| D hodnota | 8,91 kN |
| Hmotnosť | 19,2 kg |
| Výrez v nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Značka auta | Peugeot |
| Systém čapu | Odnímateľný vertikálny bajonetový systém - Galia typ V |
| Podnadpis 2 | Rok výroby 2018 - teraz |
| Zvislé zaťaženie | 85 kg |
| Podnadpis | L2 (XL), aj EV |
| Poznámka | L2 (XL), aj EV |
| Maximálne zaťaženie | 1600 kg |
| Ročník auta | 2018 - teraz |
| Rok | 2026 |