Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Galia Ťažné zariadenie P0436 typ A pre PEUGEOT 508 - sedan , r 2011-2018 | |
| Cena bez DPH | 145,00 € |
| Cena s DPH | 178,35 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Ihneď k odberu |
| Parametre | |
| Výrez nárazníku | Neviditeľný výrez v nárazníku |
| Výrobca | Galia |
| Kategória | Ťažné zariadenie |
| Čap prekrýva ŠPZ | áno |
| Model auta | 508 |
| Číslo homologizácie | 01 0544 |
| D hodnota | 10,40 kN |
| Hmotnosť | 22,47 kg |
| Výrez v nárazníku | Neviditeľný výrez v nárazníku |
| Značka auta | Peugeot |
| Systém čapu | Pevne skrutkové prevedenie - Galia typ A |
| Podnadpis 2 | Rok výroby 2011 - 2018 |
| Zvislé zaťaženie | 75 kg |
| Podnadpis | nie pre model GT- Pri montáži je potrebné demontovať nárazník.- Použitie ťažného zariadenia si vyžaduje rezať do nárazníka.- Bez prívesu nesmie guľa prekrývať EČV. |
| Poznámka | nie pre model GT- Pri montáži je potrebné demontovať nárazník.- Použitie ťažného zariadenia si vyžaduje rezať do nárazníka.- Bez prívesu nesmie guľa prekrývať EČV. |
| Maximálne zaťaženie | 1900 kg |
| Ročník auta | 2011 - 2018 |
| Rok | 2018 |