Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Galia Ťažné zariadenie P0455 typ C pre PEUGEOT 2008 - SUV , r 2013-2019 | |
| Cena bez DPH | 190,00 € |
| Cena s DPH | 233,70 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | 1-3 dni |
| Parametre | |
| Výrez nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Výrobca | Galia |
| Kategória | Ťažné zariadenie |
| Čap prekrýva ŠPZ | nie |
| Model auta | 2008 |
| Číslo homologizácie | 55R-01 0113 00 |
| D hodnota | 7,91 kN |
| Hmotnosť | 17,36 kg |
| Výrez v nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Značka auta | Peugeot |
| Systém čapu | Odnímateľný horizontálny bajonetový systém - Galia typ C |
| Podnadpis 2 | Rok výroby 2013 - 2019 |
| Zvislé zaťaženie | 60 kg |
| Podnadpis | aj AdBlue |
| Poznámka | aj AdBlue |
| Maximálne zaťaženie | 1400 kg |
| Ročník auta | 2013 - 2019 |
| Rok | 2019 |