Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Galia Ťažné zariadenie O0746 typ C pre OPEL Mokka - SUV , od r 2020 | |
| Cena bez DPH | 225,04 € |
| Cena s DPH | 276,80 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | 1-3 dni |
| Parametre | |
| Výrez nárazníku | Neviditeľný výrez v nárazníku |
| Výrobca | Galia |
| Kategória | Ťažné zariadenie |
| Čap prekrýva ŠPZ | áno |
| Model auta | Mokka |
| Číslo homologizácie | 55R-01 0562 01 |
| D hodnota | 7,70 kN |
| Hmotnosť | 17,37 kg |
| Výrez v nárazníku | Neviditeľný výrez v nárazníku |
| Značka auta | Opel |
| Systém čapu | Odnímateľný horizontálny bajonetový systém - Galia typ C |
| Podnadpis 2 | Rok výroby 2020 - teraz |
| Zvislé zaťaženie | 85 kg |
| Podnadpis | #NÁZOV? |
| Poznámka | #NÁZOV? |
| Maximálne zaťaženie | 1400 kg |
| Ročník auta | 2020 - teraz |
| Rok | 2026 |