Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Galia Ťažné zariadenie O0156 typ C pre OPEL Frontera - offroad , r 1992-1998 | |
| Cena bez DPH | 215,00 € |
| Cena s DPH | 264,45 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | 1-3 dni |
| Parametre | |
| Výrez nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Výrobca | Galia |
| Kategória | Ťažné zariadenie |
| Čap prekrýva ŠPZ | áno |
| Model auta | Frontera |
| Číslo homologizácie | K-00668-00 |
| Hmotnosť | 22,35 kg |
| Výrez v nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Značka auta | Opel |
| Systém čapu | Odnímateľný horizontálny bajonetový systém - Galia typ C |
| Podnadpis 2 | Rok výroby 1992 - 1998 |
| Zvislé zaťaženie | 75 kg |
| Podnadpis | rezerva na zadných dverách, nie na odklopnom ramene- Bez prívesu nesmie guľa prekrývať EČV. |
| Poznámka | rezerva na zadných dverách, nie na odklopnom ramene- Bez prívesu nesmie guľa prekrývať EČV. |
| Maximálne zaťaženie | 2800 kg |
| Ročník auta | 1992 - 1998 |
| Rok | 1998 |