Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Galia Ťažné zariadenie N0565 typ C pre NISSAN Pulsar - hatchback , od r 2014 | |
| Cena bez DPH | 205,04 € |
| Cena s DPH | 252,20 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | 1-3 dni |
| Parametre | |
| Výrez nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Výrobca | Galia |
| Kategória | Ťažné zariadenie |
| Čap prekrýva ŠPZ | nie |
| Model auta | Pulsar |
| Číslo homologizácie | 55R-01 0282 00 |
| D hodnota | 8,03 kN |
| Hmotnosť | 16,97 kg |
| Výrez v nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Značka auta | Nissan |
| Systém čapu | Odnímateľný horizontálny bajonetový systém - Galia typ C |
| Podnadpis 2 | Rok výroby 2014 - teraz |
| Zvislé zaťaženie | 80 kg |
| Podnadpis | #NÁZOV? |
| Poznámka | #NÁZOV? |
| Maximálne zaťaženie | 1500 kg |
| Ročník auta | 2014 - teraz |
| Rok | 2026 |