Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Galia Ťažné zariadenie N0445 typ C pre NISSAN Micra - hatchback , r 2003-2010 | |
| Cena bez DPH | 175,00 € |
| Cena s DPH | 215,25 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | 1-3 dni |
| Parametre | |
| Výrez nárazníku | Neviditeľný výrez v nárazníku |
| Výrobca | Galia |
| Kategória | Ťažné zariadenie |
| Čap prekrýva ŠPZ | nie |
| Model auta | Micra |
| Číslo homologizácie | K-00669-00 |
| D hodnota | 6,56 kN |
| Hmotnosť | 15,36 kg |
| Výrez v nárazníku | Neviditeľný výrez v nárazníku |
| Značka auta | Nissan |
| Systém čapu | Odnímateľný horizontálny bajonetový systém - Galia typ C |
| Podnadpis 2 | Rok výroby 2003 - 2010 |
| Zvislé zaťaženie | 75 kg |
| Podnadpis | K12 - Pri montáži je potrebné demontovať nárazník.- Použitie ťažného zariadenia si vyžaduje rezať do nárazníka. |
| Poznámka | K12 - Pri montáži je potrebné demontovať nárazník.- Použitie ťažného zariadenia si vyžaduje rezať do nárazníka. |
| Maximálne zaťaženie | 1150 kg |
| Ročník auta | 2003 - 2010 |
| Rok | 2010 |