Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Galia Ťažné zariadenie R0655 typ C pre LAND ROVER Discovery I - SUV , r 1990-1998 | |
| Cena bez DPH | 240,00 € |
| Cena s DPH | 295,20 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | 1-3 dni |
| Parametre | |
| Výrez nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Výrobca | Galia |
| Kategória | Ťažné zariadenie |
| Čap prekrýva ŠPZ | nie |
| Model auta | Discovery |
| Číslo homologizácie | K-00668-00 |
| D hodnota | 15,56 kN |
| Hmotnosť | 16,85 kg |
| Výrez v nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Značka auta | Land Rover |
| Systém čapu | Odnímateľný horizontálny bajonetový systém - Galia typ C |
| Podnadpis 2 | Rok výroby 1990 - 1998 |
| Zvislé zaťaženie | 150 kg |
| Podnadpis | plechový zadný nárazník - dopredaj |
| Poznámka | plechový zadný nárazník - dopredaj |
| Maximálne zaťaženie | 3500 kg |
| Ročník auta | 1990 - 1998 |
| Rok | 1998 |