Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Galia Ťažné zariadenie L0295 typ C pre LADA Xray Cross - crossover , od r 2018 | |
| Cena bez DPH | 220,00 € |
| Cena s DPH | 270,60 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | 1-3 dni |
| Parametre | |
| Výrez nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Výrobca | Galia |
| Kategória | Ťažné zariadenie |
| Čap prekrýva ŠPZ | nie |
| Model auta | Xray |
| Číslo homologizácie | 55R-01 0596 00 |
| D hodnota | 6,65 kN |
| Hmotnosť | 14,47 kg |
| Výrez v nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Značka auta | Lada |
| Systém čapu | Odnímateľný horizontálny bajonetový systém - Galia typ C |
| Podnadpis 2 | Rok výroby 2018 - teraz |
| Zvislé zaťaženie | 50 kg |
| Maximálne zaťaženie | 1150 kg |
| Ročník auta | 2018 - teraz |
| Rok | 2026 |