Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Galia Ťažné zariadenie K0415 typ C pre KIA Soul - SUV , r 2014-2019 | |
| Cena bez DPH | 175,00 € |
| Cena s DPH | 215,25 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | 1-3 dni |
| Parametre | |
| Výrez nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Výrobca | Galia |
| Kategória | Ťažné zariadenie |
| Čap prekrýva ŠPZ | nie |
| Model auta | Soul |
| Číslo homologizácie | 55R-01 0383 00 |
| D hodnota | 7,99 kN |
| Hmotnosť | 16,37 kg |
| Výrez v nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Značka auta | Kia |
| Systém čapu | Odnímateľný horizontálny bajonetový systém - Galia typ C |
| Podnadpis 2 | Rok výroby 2014 - 2019 |
| Zvislé zaťaženie | 80 kg |
| Maximálne zaťaženie | 1400 kg |
| Ročník auta | 2014 - 2019 |
| Rok | 2019 |
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.