Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Galia Ťažné zariadenie K0075 typ C pre KIA Clarus - kombi , r 1998-2001 | |
| Cena bez DPH | 215,00 € |
| Cena s DPH | 264,45 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | 1-3 dni |
| Parametre | |
| Výrez nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Výrobca | Galia |
| Kategória | Ťažné zariadenie |
| Čap prekrýva ŠPZ | nie |
| Model auta | Clarus |
| Číslo homologizácie | K-00669-00 |
| D hodnota | 8,66 kN |
| Hmotnosť | 21,86 kg |
| Výrez v nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Značka auta | Kia |
| Systém čapu | Odnímateľný horizontálny bajonetový systém - Galia typ C |
| Podnadpis 2 | Rok výroby 1998 - 2001 |
| Zvislé zaťaženie | 75 kg |
| Podnadpis | kombi - dopredaj |
| Poznámka | kombi - dopredaj |
| Maximálne zaťaženie | 1650 kg |
| Ročník auta | 1998 - 2001 |
| Rok | 2001 |