Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Galia Ťažné zariadenie H0866 typ C pre KIA Ceed - 5dv , r 2012-2018 | |
| Cena bez DPH | 175,00 € |
| Cena s DPH | 215,25 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | 1-3 dni |
| Parametre | |
| Výrez nárazníku | Neviditeľný výrez v nárazníku |
| Výrobca | Galia |
| Kategória | Ťažné zariadenie |
| Čap prekrýva ŠPZ | áno |
| Model auta | Cee´d |
| Číslo homologizácie | 01 0522 |
| D hodnota | 8,35 kN |
| Hmotnosť | 17,47 kg |
| Výrez v nárazníku | Neviditeľný výrez v nárazníku |
| Značka auta | Kia |
| Systém čapu | Odnímateľný horizontálny bajonetový systém - Galia typ C |
| Podnadpis 2 | Rok výroby 2012 - 2018 |
| Zvislé zaťaženie | 75 kg |
| Podnadpis | 5dv (JD), nie model GT line- Použitie ťažného zariadenia si vyžaduje rezať do nárazníka.- Bez prívesu nesmie guľa prekrývať EČV. |
| Poznámka | 5dv (JD), nie model GT line- Použitie ťažného zariadenia si vyžaduje rezať do nárazníka.- Bez prívesu nesmie guľa prekrývať EČV. |
| Maximálne zaťaženie | 1500 kg |
| Ročník auta | 2012 - 2018 |
| Rok | 2018 |