Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Galia Ťažné zariadenie C0715 typ C pre CHRYSLER Grand Voyager - MPV , r 2008-2011 | |
| Cena bez DPH | 215,00 € |
| Cena s DPH | 264,45 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | 1-3 dni |
| Parametre | |
| Výrez nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Výrobca | Galia |
| Kategória | Ťažné zariadenie |
| Čap prekrýva ŠPZ | nie |
| Model auta | Voyager / Grand Voyager |
| Číslo homologizácie | 55R-01 0264 00 |
| D hodnota | 10,75 kN |
| Hmotnosť | 25,07 kg |
| Výrez v nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Značka auta | Chrysler |
| Systém čapu | Odnímateľný horizontálny bajonetový systém - Galia typ C |
| Podnadpis 2 | Rok výroby 2008 - 2011 |
| Zvislé zaťaženie | 100 kg |
| Maximálne zaťaženie | 1800 kg |
| Ročník auta | 2008 - 2011 |
| Rok | 2011 |