Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Galia Ťažné zariadenie K0508 typ C pre HYUNDAI Santa Fe - SUV , od r 2020 | |
| Cena bez DPH | 215,04 € |
| Cena s DPH | 264,50 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | 1-3 dni |
| Parametre | |
| Výrez nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Výrobca | Galia |
| Kategória | Ťažné zariadenie |
| Čap prekrýva ŠPZ | nie |
| Model auta | Santa Fe |
| Číslo homologizácie | 55R-01 0565 00 |
| D hodnota | 12,90 kN |
| Hmotnosť | 18,35 kg |
| Výrez v nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Značka auta | Hyundai |
| Systém čapu | Odnímateľný horizontálny bajonetový systém - Galia typ C |
| Podnadpis 2 | Rok výroby 2020 - teraz |
| Zvislé zaťaženie | 120 kg |
| Podnadpis | len modely s dojazdovým rezervným kolesom, aj model s AdBlue nádržou - Pri montáži je potrebné demontovať nárazník. |
| Poznámka | len modely s dojazdovým rezervným kolesom, aj model s AdBlue nádržou - Pri montáži je potrebné demontovať nárazník. |
| Maximálne zaťaženie | 2600 kg |
| Ročník auta | 2020 - teraz |
| Rok | 2026 |