Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Galia Ťažné zariadenie H0945 typ C pre HYUNDAI Grand Santa Fe - SUV , od r 2014 | |
| Cena bez DPH | 215,04 € |
| Cena s DPH | 264,50 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Ihneď k odberu |
| Parametre | |
| Výrez nárazníku | Neviditeľný výrez v nárazníku |
| Výrobca | Galia |
| Kategória | Ťažné zariadenie |
| Čap prekrýva ŠPZ | nie |
| Model auta | Grand Santa Fe |
| Číslo homologizácie | 55R-01 0199 00 |
| D hodnota | 12,62 kN |
| Hmotnosť | 19,67 kg |
| Výrez v nárazníku | Neviditeľný výrez v nárazníku |
| Značka auta | Hyundai |
| Systém čapu | Odnímateľný horizontálny bajonetový systém - Galia typ C |
| Podnadpis 2 | Rok výroby 2014 - teraz |
| Zvislé zaťaženie | 100 kg |
| Podnadpis | #NÁZOV? |
| Poznámka | #NÁZOV? |
| Maximálne zaťaženie | 2500 kg |
| Ročník auta | 2014 - teraz |
| Rok | 2026 |