Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Galia Ťažné zariadenie H0895 typ C pre HONDA CR-V - SUV , r 2012-2018 | |
| Cena bez DPH | 175,00 € |
| Cena s DPH | 215,25 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | 1-3 dni |
| Parametre | |
| Výrez nárazníku | Neviditeľný výrez v nárazníku |
| Výrobca | Galia |
| Kategória | Ťažné zariadenie |
| Čap prekrýva ŠPZ | nie |
| Model auta | CR-V |
| Číslo homologizácie | 55R-01 0036 00 |
| D hodnota | 10,39 kN |
| Hmotnosť | 19,27 kg |
| Výrez v nárazníku | Neviditeľný výrez v nárazníku |
| Značka auta | Honda |
| Systém čapu | Odnímateľný horizontálny bajonetový systém - Galia typ C |
| Podnadpis 2 | Rok výroby 2012 - 2018 |
| Zvislé zaťaženie | 100 kg |
| Podnadpis | 4. generácia- Pri montáži je potrebné demontovať nárazník.- Použitie ťažného zariadenia si vyžaduje rezať do nárazníka. |
| Poznámka | 4. generácia- Pri montáži je potrebné demontovať nárazník.- Použitie ťažného zariadenia si vyžaduje rezať do nárazníka. |
| Maximálne zaťaženie | 2000 kg |
| Ročník auta | 2012 - 2018 |
| Rok | 2018 |