Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Galia Ťažné zariadenie F1405 typ V pre FORD Transit Custom - dodávka , od r 2023 | |
| Cena bez DPH | 350,00 € |
| Cena s DPH | 430,50 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | 1-3 dni |
| Parametre | |
| Výrez nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Výrobca | Galia |
| Kategória | Ťažné zariadenie |
| Čap prekrýva ŠPZ | nie |
| Model auta | Transit / Tourneo Custom |
| Číslo homologizácie | 55R-01 0655 00 |
| D hodnota | 15,26 kN |
| Hmotnosť | 23,32 kg |
| Výrez v nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Značka auta | Ford |
| Systém čapu | Odnímateľný vertikálny bajonetový systém - Galia typ V |
| Podnadpis 2 | Rok výroby 2023 - teraz |
| Zvislé zaťaženie | 180 kg |
| Podnadpis | 2WD, 4WD- Pri montáži je potrebné demontovať nárazník. |
| Poznámka | 2WD, 4WD- Pri montáži je potrebné demontovať nárazník. |
| Maximálne zaťaženie | 2800 kg |
| Ročník auta | 2023 - teraz |
| Rok | 2026 |