Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Galia Ťažné zariadenie F1165 typ C pre FORD Transit - valník , r 2000-2013 | |
| Cena bez DPH | 215,00 € |
| Cena s DPH | 264,45 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | 1-3 dni |
| Parametre | |
| Výrez nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Výrobca | Galia |
| Kategória | Ťažné zariadenie |
| Čap prekrýva ŠPZ | nie |
| Model auta | Transit Valník |
| Číslo homologizácie | 00 0541 |
| D hodnota | 15,85 kN |
| Hmotnosť | 16,17 kg |
| Výrez v nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Značka auta | Ford |
| Systém čapu | Odnímateľný horizontálny bajonetový systém - Galia typ C |
| Podnadpis 2 | Rok výroby 2000 - 2013 |
| Zvislé zaťaženie | 120 kg |
| Podnadpis | valník- Pri montáži je potrebné demontovať nárazník. |
| Poznámka | valník- Pri montáži je potrebné demontovať nárazník. |
| Maximálne zaťaženie | 3000 kg |
| Ročník auta | 2000 - 2013 |
| Rok | 2013 |